СТУДЕНТ УКРАЇНИ

Чи довіриться Президент Володимир Зеленський професору Андрію Шевцову як можливому Міністру освіти і науки України?!...

Чи довіриться Президент Володимир Зеленський професору Андрію Шевцову як можливому Міністру освіти і науки України?!...
26421 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Україні точиться багато питань на тему хто ж все-таки має зайняти пост Міністра освіти і науки нашої держави. В ЗМІ найчастіше лунають прізвища двох кандидатів і це: Народна депутатка від партії «Слуга народу» Юлія Гришина та президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень. Та останнім часом все частіше лунає ім’я ще одного кандидата на цю високу посаду, і не просто кандидата, а людину яка на думку медіа має чи не найбільші шанси стати новим Міністром освіти і науки України.

Мова йде про Директора департаменту ліцензування Міністерства освіти і науки України, Член-кореспондента Національної академії педагогічних наук України, доктора педагогічних наук, професора та Заслуженого працівника освіти України – Андрія Гаррієвича Шевцова. Чому про нього зараз активно заговорили?! - а тому що Президентові Володимиру Зеленському потрібні досвідчені професіонали, які знають як швидко і якісно реанімувати освітньо-наукову галузь України. А Шевцов чи не найкращий варіант у цей складний період, адже всі потрібні якості і досвід явно нікуди не сховаєш!

Чому саме Андрій Шевцов, спробуємо проаналізувати.

І так, найперше за  Андрієм Гаррієвичем потрібний досвід і велика повага серед політичного бомонду, що немало значимо в теперішній час. Адже на тлі політичних перепитій та закулісних «воєн» в Міносвіти потрібна людина яка буде як рівновіддалена, так і рівно-наближена до великої політики. Тобто – незалежна особистість, що зможе самостійно вирішувати найскладніші питання в освітнньо-науковому секторі та буде самодистанціюватись від шкідливого впливу окремих політичних груп. В загальному це: «є завдання Президента – я його виконую, на цьому точка!».

Дальше, можна відзначити чисту й позитивну біографію, і це попри те, що Шевцов є людиною далеко не новою на «ниві» державного управління. А це саме те, про що неодноразово наголошує Президент Зеленський: потрібні люди не з олігархічного впливу, професіонали з досвідом та хорошою репутацією.

Щодо досвіду і професіоналізму, то тут якраз все дуже добре, тобто все що потрібно Гарантові і українцям:

  • 2003 – 2010 рр. – заступник голови Ради з освіти інвалідів при МОН та Мінпраці України   
  • 2003 – 2004 рр. – радник Міністра праці та соціальної політики України
  •  2005 р. – по цей час – віце-президент Української асоціації корекційних педагогів
  • 2008 – 2010 рр. – радник Міністра освіти і науки України
  • 2000 – 2014 рр. (м. Київ) завідувач кафедри ортопедагогіки та реабілітології, професор Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, директор Науково-методичного центру
  • 2014 – 2020 (м. Київ):  директор Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки України
  • 2019 р. – по цей час – член Науково-експертної ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції

Також варто відзначити, що пан Шевцов є автором, співавтором та ініціатором законопроектів, державних програм розвитку системи освіти та соціальної політики в Україні, нормативно-правових актів з питань середньої та вищої освіти, соціально-правового захисту та реабілітації інвалідів. Він член робочих груп з написання проектів законів України «Про вищу освіту», «Про освіту», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про реабілітацію інвалідів в Україні» тощо.

-  А хіба не такими знаннями повинен володіти Міністр освіти і науки України?!  

А якщо до цього додати і те що він є міжнародним експертом у сфері розвитку вищої освіти, оцінки якості вищої освіти, соціальної політики, спеціальної освіти та реабілітації осіб з інвалідністю. А ще обізнаний у закордонних системах державного управління сферою освіти, акредитації та системи забезпечення якості вищої освіти, соціальної політики, соціальної роботи, організації наукової діяльності. Та вивчав досвід організації освіти, акредитації ВНЗ, соціальної політики та соціальної роботи в США, Великобританії, Швеції, Фінляндії, Чехії, Словаччині, Угорщині, Австрії, Німеччині, Данії, Польщі, Франції, Іспанії, Марокко, Китаю.

-  То можна твердо сказати – Андрій Шевцов ідеальна людина для управління Міністерством освіти і науки України!

І якщо б зараз провести опитування народу або референдум щодо його кандидатури, то результат був би один – Шевцов саме ця людина яка повинна очолити Міносвіти!. Та при Президентові Володимиру Зеленському, якого обрали 73% громадян опитування і референдум будуть збігатись з його думкою. Адже хто як не Володимир Олександрович відчуває думку народу краще?! – Звісно що ніхто! Тому, схиляємось до думки, що наш Гарант вже знає і впевнений у своєму виборі!

А Андрій Шевцов, людина в якої за плечами  більше 130 наукових робіт з питань освіти, акредитації та системи забезпечення якості вищої освіти, спеціальної педагогіки, соціальної політики, психології, реабілітації, теоретичної фізики; зокрема одинадцять наукових монографій та навчальних посібників – має дуже хороші шанси стати невід’ємним інструментом у роботі надзвичайно-потужної і продуктивної команди Президента Володимира Олександровича Зеленського.  

Теги: Слуга народу Юлія Гришина, Андрій Шевцов, Міністерство освіти і науки України, Міністерство освіти і науки України Шевцов, Міністр освіти і науки України, Міністр освіти і науки Шевцов, радник Міністра праці та соціальної політики Шевцов, член Науково-експертної ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції Шевцов, Президент Володимир Зеленський, президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень, новий Міністр освіти і науки України, Директор департаменту ліцензування Міністерства освіти і науки Шевцов Андрій, Андрій Гаррієвич Шевцов, Міносвіти, МОН, МОН Шевцов Андрій, Шевцов Андрій Гаррієвич, Володимир Олександрович Зеленський. ,Министерство образования и науки Украины Шевцов, Министр образования и науки Украины, Министр образования и науки Шевцов, советник Министра труда и социальной политики Шевцов, член Научно-экспертного совета при Национальном агентстве по по предупреждению коррупции Шевцов, Президент Владимир Зеленский, президент Национальной академии педагогических наук Василий Кремень, новый Министр образования и науки Украины, директор департамента лицензирования Министерства образования и науки Шевцов Андрей, Андрей Гарриевич Шевцов, Минобразования, МОН Шевцов Андрей, Шевцов Андрей Гарриевич, Владимир Александрович Зеленский

© 2019 "СТУДЕНТ УКРАЇНИ"

Мої відео