СТУДЕНТ УКРАЇНИ

Хорватія перемогла Японію у серії пенальті та пробилася до чвертьфіналу ЧС-2022 – Ліваковіч парирував 3 одинадцятиметрові

269764 ПЕРЕГЛЯДІВ

Збірна Хорватії здолала Японію в 1/8 фіналу ЧС-2022. Долю матчу вирішила серія пенальті.

ЧС-2022, 1/8 фіналу

Японія – Хорватія 1:1 (пен. 1:3)

Голи: Маеда, 43 – Перішіч, 55

Японці несподівано пробилися до плей-офф з першого місця завдяки шаленій перемозі над Іспанією. Натомість хорвати фінішували другими у своєму квартеті, пропустивши вперед Марокко. "Сині самураї" вже з перших хвилин почали виправдовувати реноме однієї з головних сенсацій катарського Мундіалю. Танігучі пробив головою поруч зі стійкою воріт Ліваковіча.

Хорватія миттєво відповіла власним не менш гострим моментом. Перішіч обікрав суперника, увірвався до штрафного і потужно вистрелив у дальній – азійців врятував ефектний сейв Гонди. Після веселого старту команди перейшли до нецікавої позиційної боротьби. "Картаті" більше володіли м'ячем (59% на 41%), а японці небезпечно огризалися.

Наприкінці першого тайму хавбек Айнтрахта Камада влупив над поперечкою. Тривожний дзвіночок для збірної Хорватії, яка грішила неточними передачами і позиційними помилками. Зрештою підопічних Даліча покарав той же Камада. Форвард Селтіка після стандарту "прошив" Ліваковіча з кількох метрів – 1:0 до перерви.

У дебюті другого тайму хорвати організували швидкий гол. Ловрен знайшов у штрафному японців Перішіча, а той відзначився красивим ударом головою (1:1). 33-річний вінгер наздогнав рекордсмена "картатих" Давора Шукера за кількістю м'ячів у фінальній частині ЧС (по 6). Ендо та Модріч красиво стріляли з дистанції – у обох випадках кіпери витягнули з-під поперечки. Визначити переможця в основний час команди не зуміли.

Найкращий момент у першому екстратаймі втратив Мітома, який пройшов через півполя і розрядив гармату з лінії штрафного. Ліваковіч зафіксував сферу лише з другої спроби. Схожий епізод трапився біля протилежних воріт на останніх секундах додаткового часу. Майєр пробив поруч зі стійкою. Отже, доля путівки у плей-офф вирішувалась у серії пенальті, де сильнішими виявилися хорвати – 3:1. Героїчний Ліваковіч парирував 3 удари. У чвертьфіналі збірна Хорватії зіграє з переможцем пари Бразилія – Південна Корея.

Збірній Японії потрібно тільки подякувати за її гру і сміливість. Такі команди потрібні Мундіалям.

Чемпіонат світу, 1/8 фіналу. Ель-Вакра, "Ель-Джануб Стедіум"

Японія – Хорватія 1:1, серія пенальті 1:3

Голи: Маеда 43 – Перішич 55

Серія пенальті: Мінаміно 0:0 (воротар), Влашич 0:1, Мітома 0:1 (воротар), Брозовbч 0:2, Асано 1:2, Лівая 1:2 (штанга), Єсіда 1:2 (воротар), Пашалич 1:3

Японія: Гонда – Томіясу, Єсіда, Танігуті – Іто, Ендо, Моріта (Танака 106), Нагатомо (Мітома 64) – Доан (Мінаміно 87), Маеда (Асано 64), Камада (Сакаї 75)

Хорватія: Лівакович – Юранович, Ловрен, Гвардіол, Баришич – Модрич (Маєр 99), Брозович, Ковачич (Влашич 99) – Крамарич (Пашалич 68), Петкович (Будимир 62, Лівая 106), Перішич (Оршич 106)

Попередження: Ковачич 90, Баришич 116

Джерело

Теги: Японія - Хорватія,Японія ,Хорватія,футбол, Спорт,Новости спорта,Новини спорту,Спортивные новости,Спортивні новини,новини, новини футболу,новости,Новости футбола,Чемпіонат,Чемпіонат Світу,Чемпіонат Світу 2022,Мундіаль,Мундіаль-2022,Катар,Мундіаль в Катарі,Збірна Хорватії,Маеда,Айнтрахта Камада,Перішіч,Лівакович,Ловрен,Ендо ,Модріч,Майєр ,ЧС-2022,ЧС 2022,ЧС
Автор: admin.sportcomua