СТУДЕНТ УКРАЇНИ

Прометей громить Касторс Брен та виходить до чвертьфіналу EuroCup Women. Як це було

189031 ПЕРЕГЛЯДІВ

У четвер, 27 січня, відбудеться матч-відповідь 1/8 фіналу EuroCup Women, в якому зустрінуться український "Прометей" та бельгійський "Касторс Брен". Поєдинок відбудеться у смт. Слобожанське на майданчику місцевого спорткомплексу, початок – о 19:00.

Матч мав відбутися минулого тижня, але був перенесений через коронавірус у бельгійській команді. Перше протистояння було дуже цікавим і завершилося перемогою українок – 93:92.

"Прометей": Юркевичус, Холмс, Аткінс, Балабан, Бабич, Римаренко, Горобець, Ігнатченко, Мироненко, Мусієнко, Дацько.

"Касторс Брен": Коніг, Раметте, Хемілтон-Картер, Бережинська, Ліндстрем, Дорнстаудер, Мбака, Ван Буггенхоут, Херінг, Капенга, Самсам, Марті.

"Прометей" (Україна) - "Касторс Брен" (Бельгія) 79:56(27:11, 21:15, 23:19

Четверта чверть

Дуже якісна гра від української команди. З самого початку матчу баскетболістки Прометея домінували та здобули заслужену перемогу. Наша команда у чвертьфіналі єврокубку.

Матч завершено!!! 79:56

10 хв. Херінг закинула з-під кільця

9 хв. Юркевичус виграла підбір і закинула з-під кільця - 79:53

8 хв. У проході закидає Ліндстрем – 77:50. А у нас травмувалася ще й Аткінс.

7 хв. Аткінс перехопила м'яч, але Дубровіна далекий не закинула.

6 хв. Два очки від Римаренка з кута - 77:48

6 хв. На підбираннях сьогодні чудово грає Юркевичус, дуже корисні дії від Тетяни.

5 хв. Юркевичус порушує правила, а Ліндстрем закинула лише один штрафний - 75:48

4 хв. У захисті сьогодні українки чудово грають. Аткінс закинула від щита - 75:47

3 хв. Мбака закинула у проході – 73:47.

2 хв. Багато помиляться команди на початку чверті.

2 хв. Римаренко чудово зіграла в атаці, але Балабан не закинула

1 хв. На жаль, Холмс травмувалася та гру продовжити не зможе.

1 хв. Холмс перехопила, віддала на Бабич, а та закинула без опору – 73:45

Чверть розпочалася!!!

Третя чверть

Чверть завершилася!!! 71:45

10 хв. Римаренко помилилася в атаці, а Мбака закинула у проході – 71:45

9 хв. Шикарна гра від української команди, яка суперниць не помічає. Далекий кидок від Балабан - 71:43

8 хв. Це неймовірно!!! Три очки від Юркевичуса. Тотальний розрив - 68:41

7 хв. Далекий кидок від Римаренко, яка спіймала кураж - 63:39

7 хв. Римаренко та Бережинська відзначилися точними кидками - 60:39

6 хв. Римаренко порушує правила, а Бережинська закинула два з фолом - 58:37

5 хв. Не встежили за Ліндстрем – 56:34. У наступній атаці закинула Холмс - 58:34

4 хв. Холмс виграла підбір і на ній зфолили. Легіонерка штрафні реалізувала – 56:32

3 хв. Три очки від Балабан – 54:30. Летить у Прометея сьогодні все. У наступній атакі порушила правила на Мбаку, яка штрафні реалізувала.

3 хв. Далекий кидок від Аткінс - 51:30

2 хв. Відмінний прохід від Мбаки - 48:28

1 хв. З неточного кидка Аткінс почалася чверть. Тим самим відповіла Бережинська

Гра відновилася!!!

Друга чверть

Чверть завершилася!!! 48:26

10 хв. Римаренко та Коніг обмінялися дальніми кидками – 46:26. Крапку в чверті поставила Балабан - 48:26

9 хв. Далекий кидок від Аткінса з сиреною - 43:20. Що сьогодні творять легіонерки!!! Але відразу відповідь від Коніг - 43:23

9 хв. Дві поспіль результативні атаки від суперниць – 40:20. Взяли паузу українки.

8 хв. Прометей розриває своїх суперниць у захисті та в атаці. Аткінс реалізувала лише один штрафний - 40:16

7 хв. Холмс сьогодні не зупинити – 39:16. Два очки з-під кільця.

6 хв. Юркевичус перехопила, а Дубровіна у швидкій атаці закинула – 37:16.

6 хв. Дацко порушила правила, але Херінг не закинула штрафні.

5 хв. Чудово сьогодні українки грають у захисті.

4 хв. Тільки 7 точних кидків у Касторс Брен з гри.

4 хв. Ліндстрем закидає два з фолом. Порушила правила. Холмс - 33:16

3 хв. Багато непідготовлених кидків у гостей сьогодні.

2 хв. Далекий від Холмс – 33:13. Українок не зупинити

1 хв. Чергова втрата м'яча від Касторс Брен, але українки відповіли тим самим. Ліндстрем та Аткінс обмінялися результативними атаками - 30:13

Перша чверть

Чверть завершена!!! 27:11

10 хв. Бабич закидає з далекої відстані – 27:11. Розгром

9 хв. Холмс закидає у проході. У захисті у Касторс Брен прохідний двір

8 хв. Поки що українська команда домінує. Дуже багато помиляються бельгійки. Три очки від Бабич - 23:9

8 хв. Дві поспіль результативні атаки від українок. Відзначилися Бабіч та Холмс - 20:9.

7 хв. Холмс перехопила м'яч і закинула з-під кільця, але у захисті наша легіонерка недопрацювала - 16:9

6 хв. Аткінс із середньої дистанції влучає, але відразу черговий точний кидок Дорнстаудер - 14:6.

5 хв. Дуже щільно у захисті грають господарки майданчика, але все-таки на мить впустили Мбаку – 7:4. У наступній атаці закинула Юркевичус – 9:4

4 хв. Юркевичус програла підбір, а Дорнстаудер закинула без супротиву – 7:2

3 хв. Вже три атаки поспіль бельгійки не можуть закинути. У Прометея відзначилася Холмс – 7:0. Відмінний початок.

2 хв. Здорово українки зіграли у захисті. Юркевичус закинула без супротиву після швидкої атаки – 5:0

1 хв. І одразу ж три очки від Холмс – 3:0.

Матч розпочався!!! Вкидання виграли господарки.

Джерело

Теги: БК Прометей (Кам'янське) , БК Прометей , Прометей , Еврокубок,Кам'янське,кубок,Спорт, новости спорта, новини спорту,новости,новини,баскетбол,новини баскетболу,новости баскетбола, спортивные новости, спортивні новини,Украина,Касторс Брен,Юркевичус, Холмс, Аткінс, Балабан, Бабич, Римаренко, Горобець, Ігнатченко, Мироненко, Мусієнко, Дацько,Коніг, Раметте, Хемілтон-Картер, Бережинська, Ліндстрем, Дорнстаудер, Мбака, Ван Буггенхоут, Херінг, Капенга, Самсам, Марті,Бельгія,Україна
Автор: admin.sportcomua