СТУДЕНТ УКРАЇНИ

Деха виграла золото чемпіонату світу, Марущак – срібло

379590 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Боготі (Колумбія) проходить чемпіонат світу з важкої атлетики.

У день змагання були розіграні медалі у ваговій категорії до 81 кг, де брали участь українки.

Титулована українська спортсменка Ірина Деха зуміла виграти золоту медаль у ривку, показавши результат - 122 кг.

Примітно, що Аліна Марущак також виграла медаль, ставши другою з результатом – 119 кг.

Зазначимо, що поштовх наші співвітчизниці провалили і за підсумками двох дисциплін не потрапили в трійку призерок.

Джерело

Теги: Богота ,Колумбія,Україна,Спорт,Новости спорта,Новини спорту,Спортивні новини,Спортивные новости,Атлетика,Важка атлетика,Титулована українська спортсменка Ірина Деха,Титулована українська спортсменка Деха,українська спортсменка Ірина Деха,українська спортсменка Деха,Ірина Деха,Деха,Ірина Деха Вікіпедія,Деха Вікіпедія,Деха виграла золото чемпіонату світу,Деха виграла золото ,Деха Чемпіонат Світу,Чемпіонат Світу,Аліна Марущак ,Марущак ,Аліна Марущак Вікіпедія,Марущак Вікіпедія
Автор: admin.sportcomua